subheader subheader subheader
Izabela Rojek fizjoterapeuta Września

Izabela Rojek

(48)782691248 rojek.izabela@gmail.com Września

Jestem magistrem fizjoterapii absolwentką WSPiA w Poznaniu, która stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby pomóc pacjentom w leczeniu różnych schorzeń i urazów, zarówno neurologicznych, ortopedycznych, jak i stomatologicznych. Poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie, oferuję kompleksową opiekę rehabilitacyjną, a także masaże i terapie estetyczne, takie jak Pinopresura, Terapia trzewna i stawowa, Terapia stawu skroniowo-żuchwowego, Kobido oraz Osteopatia estetyczna twarzy. Moim celem jest pomóc pacjentom w leczeniu bólu stawów, mięśni i kręgosłupa oraz w poprawie kondycji skóry, redukcji zmarszczek i poprawie owalu twarzy, poprzez pracę na mięśniach całego ciała w sposób bezinwazyjny i skuteczny.

O mnie - Fizjoterapeuta we Wrześni

Ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii ma WSPiA w Poznaniu. Przez cały czas zgłębiam swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii, poprzez kursy i szkolenia, gdyż praca z pacjentami jest moją pasją. Kompleksowo zajmuje się wszelkimi schorzenami, urazami, zarówno neurologicznymi,ortopedycznymi jak i stomatologicznymi(rehabilitacja stomatologiczna). Poprzez zdobytą wiedzę staram się, jak najskuteczniej pomóc pacjentom w kwestii m.in. bóli stawowych, mięśniowych czy kręgosłupa.

Fizjoteraipia i Rehablilitacja

Ostatnio poszerzyłam swoją wiedzę o takie terapie jak Pinopresura, Terapia trzewna i stawowa, Terapia stawu skroniowo-żuchwowego, Kobido czy Osteopatię twarzy. Tak więc, nie tylko zajmuję się terapiamii z dziedziny rehabilitacjii, ale również masażami czy osteopatią z zakresu estetyki twarzy. Mające na celu w sposób zupełnie bezinwazyjny zredukować zmarszczki, poprawić owal twarzy czy kondycje skóry poprzez m.in. głęboką pracę na mięśniach. Skupiając się nie tylko na twarzy, ale na całym ciele.

  • Pinopresura
  • Terapia trzewna i stawowa
  • Terapia stawu skroniowo-żuchwowego
  • Kobido
  • Osteopatia twarzy
  • Masaż klasyczny

Certyfikaty i Szkolenia

szkolenie 1
szkolenie 1
temat szkolenie 1
szkolenie 2
szkolenie 2
temat szkolenie 2
szkolenie 3
szkolenie 3
temat szkolenie 3
szkolenie 4
szkolenie 4
temat szkolenie 4

Lokalizacja Gabinetu fizjoterapii i rehabilitacji Reh-Dent Września

Adres Gabinetu - fizjoterapeuta Września

Kutrzeby 15b/33

62-300 Września

+48782691248

rojek.izabela@gmail.com

www.reh-dent.pl

Opinie naszych pacjentów

opinie o fizjoterapii
Marta
(5/5)

"Miałam przyjemność korzystać z usług Izy i jej japońskiego masażu twarzy, i szczerze mówiąc, był to jeden z najlepszych zabiegów relaksacyjnych, jakie kiedykolwiek miałam. Masaż był nie tylko relaksujący, ale również stymulujący i odświeżający dla mojej skóry. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i jego efektów."

przemek
Przemek
(5/5)

"Jestem bardzo zadowolony z wizyt u fizjoterapeutki Izy i sesji masażu, które pomogły mi pozbyć się bólu pleców. Iza była bardzo profesjonalna i skutecznie zdiagnozowała przyczynę mojego problemu, a masaże pomogły mi się zrelaksować i poprawić jakość mojego życia. Polecam ją każdemu, kto cierpi na ból pleców."

opinia
Monika
(5/5)

"Chciałabym podzielić się swoim zadowoleniem z zabiegu Kobido, który przeprowadziła dla mnie Iza. Jestem bardzo zadowolona z efektów - moja skóra wydaje się bardziej jędrna i promienna, a ja czuję się bardziej zrelaksowana i odprężona. Uwielbiam, jak moja skóra wygląda i czuje się po zabiegu Kobido i zdecydowanie polecam Izę"